مجموعه کیمیا شهبال شما را به خرید بهترین محصولات خوراک دام و طیور دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کارخانه تولید دی کلسیم فسفات | لیست شرکت های پخش کننده ارزان ترین آن در کشور

آنچه در این مقاله می خوانید...

لیست شرکت های پخش کننده دی کلسیم فسفات در کشورکارخانجات تولید کننده دی کلسیم فسفات در کشورتفاوت های انواع دی کلسیم فسفاتبازار بزرگ فروش دی کلسیم فسفات در تهرانعرضه مستقیم دی کلسیم فسفات در کشور

فسفر و کلسیم در فرآیندهای فیزیولوژیک و متابولیک دام و طیور نقش بسیار مهمی دارند. باید به صورت افزودنی های همراه خوراک دام و طیور تامین شود. مصرف کنندگان دی کلسیم فسفات باید به قیمت دی کلسیم فسفات و کیفیت آن توجه ویژه ای داشته باشند. کارخانه تولید دی کلسیم فسفات به تولید محصولات با کیفیت می پردازد.

کارخانه تولید دی کلسیم فسفات | لیست شرکت های پخش کننده ارزان ترین آن در کشور

لیست شرکت های پخش کننده دی کلسیم فسفات در کشور

لیست شرکت های پخش کننده دی کلسیم فسفات در کشورلیست قیمت فروش دی کلسیم فسفات در ایران امروزه، با پیشرفت تکنولوژی و گسترش اینترنت، با یک جستجوی ساده می توانید لیست قیمت فروش دی کلسیم فسفات خوراکی و دی کلسیم فسفات دامی را به آسانی مشاهده کنید. قیمت هر یک کیلو گرم از این محصول، با توجه به شرکت تولید کننده، درصد فسفر و درصد کلسیم مصرفی متفاوت است.  نمک دی کلسیم فسفات از واکنش فسفریک اسید و کلسیم کربنات به دست می آید. این نمک، دو عنصر حیاتی یعنی فسفر و کلسیم را دارا است که در متابولیسم سیستم حیوانات از جمله دام و طیور نقش مهمی را ایفا می کند. خرید دی کلسیم فسفات و فروش دی کلیسیم فسفات به طرق مختلفی صورت می گیرد. ارزان ترین دی کلسیم فسفات موجود که در مرکز تهیه دی کلسیم فسفات تولید می گردد، بخشی از تولید دی کلسیم فسفات ارزان کشور را تشکیل می دهد.

کارخانجات تولید کننده دی کلسیم فسفات در کشور

کارخانجات تولید کننده دی کلسیم فسفات در کشور بزرگ ترین مراکز فروش دی کلسیم فسفات در ایران بهره بردن از منبع های فسفری نامناسب و بدون کیفیت در گله های مرغ بسیار خطرناک و نادرست است، زیرا نا خالصی های موجود در این گونه از منابع فسفری باعث بروز مشکلاتی می شود. ممکن است ماده ای دارای فسفر و کلسیم به میزان کافی باشد، اما مواد سمی همراه آن ها دارای خاصیت ضد تغذیه ای در دام و طیور باشد. از این رو باید دی کلسیم فسفات را از تولید کنندگان دی کلسیم فسفات معتبر خریداری کرد. در این گونه مراکز پخش دی کلسیم فسفات معتبر، از روش تولید دی کلسیم فسفات درستی استفاده می شود، به طوری که با مصرف آن تولید و بهره وری در گله های دام و طیور به حداکثر خود می رسد. 

تفاوت های انواع دی کلسیم فسفات

تفاوت های انواع دی کلسیم فسفاتمراکز فروش متعددی در کشور وجود دارند که در این زمینه فعالیت می کنند. تجارت دی کلسیم فسفات در کشور در دنیای امروزی، با گسترش اینترنت و خرید به صورت آنلاین و اینترنتی، قادر هستید هر وسیله، مواد و غیره که به آن نیاز دارید را پیدا و تهیه کنید. این بار نیز می توانید با جستجو در اینترنت، وب سایت های زیادی را که در این زمینه فعالیت دارند، پیدا کنید و دی کلسیم فسفات با کیفیت را از آن ها خریداری کنید. کارخانه های متعددی نیز در این زمینه مشغول به فعالیت هستند که از جمله مهم ترین آن ها می توان به کارخانه دی کلسیم فسفات سمنان اشاره کرد. این کارخانجات محصولات خود به صورت اینترنتی نیز به فروش می رسانند.

بازار بزرگ فروش دی کلسیم فسفات در تهران

بازار بزرگ فروش دی کلسیم فسفات در تهران با توجه به این نقش اساسی و مهمی که فسفر و کلسیم در واکنش های بیوشیمیایی ( نظیر انعقاد خون، فعالیت فیزیولوژیکی قلب، تبادلات سلولی، فعالیت عصبی ــ عضلانی ) و فرآیندهای متابولیکی ( سوخت و ساز نظیر شکل گیری ساختمان استخوان، دندان، تخم مرغ و فعالیت های صحیح دستگاه گوارش ) بدن دام و طیور دارند، کم یا زیاد بودن این عناصر در رژیم غذایی آن ها عوارض و مشکلات متعدد و خطرناکی را به وجود می آورند. 

عرضه مستقیم دی کلسیم فسفات در کشور

عرضه مستقیم دی کلسیم فسفات در کشور جرم مولی این ماده شیمیایی، ۱۳۶،۰۶ گرم بر مول است و شکل ظاهری آن، مانند پودری سفید رنگ است که به زنجیره غذایی دام و طیور به صورت ماده افزودنی اضافه و به صورت دان جهت خوراک دام و طیور مصرف می شود. صادرات دی کلسیم فسفات نیاز کشور به این ماده به طور سالانه، حدود ۱۲۰ هزار تن است. تولید کنندگان این مکمل به مواد اولیه ای از جمله خاک فسفات نیاز دارند.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: مجید شهبازی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09123854617

phone icon شماره تماس: 02177389410

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: kimiashahbal97@gmail.com

مجموعه کیمیا شهبال شما را به خرید بهترین محصولات خوراک دام و طیور دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید